دومین جلسه کارگروه مسئولیت اجتماعی و اخلاق حرفه ای

0

دومین جلسه کارگروه مسئولیت اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای با تعریف عنوان اولین نشست مسئولیت اجتماعی با موضوع پرونده خون‌های آلوده

دومین جلسه کارگروه با حضور جناب آقای دکتر علیرضا غریب دوست ،جناب اقای احمد قویدل، دکتر علی صابری، دکتر مجد و سرکار خانم دکتر امینی و جناب آقای دکتر خرمشاهی در روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱۴-۱۶ بصورت انلاین برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر علی صابری در ارتباط با پرونده خون های آلوده و پرداختن به ابعاد مغفول مانده این پرونده از جمله موضوعات اخلاقی و مسئولیت اجتماعی تاکید داشته و همچنین اقای احمد قویدل را بدلیل اشراف به این موضوع به نمایندگی از جامعه هدف پیشنهاد دادند. در ادامه جناب آقای احمد قویدل (مدیر عامل سابق کانون هموفیلی ایران) از منظر مسئولیت اجتماعی و خیر عمومی و اخلاق حرفه ای وکالت در ارتباط با پرونده خون های الوده توضیحاتی را ارائه نمودند و جهت ارائه این مطالب در قالب یک نشست جمعی اعلام آمادگی کردند. در ادامه اقای دکتر غریب دوست (دبیر انجمن حقوق شناسی) موضوع جامع تری را نسبت به موضوع مسئولیت اجتماعی تحت عنوان کنشگری اجتماعی عنوان کرده و پیشنهاد برگزاری یک سلسله نشست های آتی را با محوریتی تحت عنوان اخلاق حرفه ای، مسئولیت اجتماعی و خیر عمومی در کنشگری اجتماعی پرونده خون های آلوده ارائه نمودند.

در انتها مقرر گردید کارگروه مسئولیت اجتماعی و اخلاق حرفه ای ایجاد گردد و یک گروه واتس آپی توسط دبیر کل انجمن جهت پیشبرد این موضوع ایجاد گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.