دومین جلسه کارگروه مشترک ترویج و ارتقاء اخلاق مالیاتی

0

دومین جلسه کارگروه مشترک ترویج و ارتقاء اخلاق مالیاتی با موضوع” طراحی مکانیرم ایجاد نظام انگیزشی در سازمان و رتبه‌بندی مودیان مالیاتی بر اساس رعایت قوانین مالیاتی و اخلاق کسب و کار در تاریخ ۷ تیرماه ساعت ۹ صبح در محل دفتر اموزش، پژوهش و برنامه ریزی مالیاتی سازمان امور مالیاتی با حضور جناب آقای دکتر علیرضا زمانی(معاونت آموزش)، آقای دکتر خرمشاهی و آقای مهندس جابر انصاری و خانم دکتر امینی، اقای مهندس فرامرزی به همراه خانم بهبودی و خانم اربابی برگزار گردید.

پس از تبیین پیش نویس طرح پیاده سازی نظام انگیزشی در سازمان برای مودیان توسط دبیر انجمن اخلاق کسب و کار اعضای جلسه به اتفاق طرح ارائه شده زمانبندی را تایید و تصویب نمودند و مقرر شد ظرف یک هفته ۱۵ ردیف زمانبندی با ۵۸۴ روز ساعت برای بررسی به انجمن اعلام گردد.

همچنین مقرر شد درخواست جلسه با اقای دکتر سبحانیان برای دعوت و حضور مدیران انجمن اخلاق کسب و کار به عنوان طرف یادداشت تفاهم اموزشی انجام شود.

مقرر شد پس از توافق طرفین و نهایی نمودن برنامه زمانبندی ۵۸۴ روز نفر نسبت به عقد قرارداد اجرای نظام انگیزشی مودیان برای تامین مالی و اجرایی صورت پذیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.